Drzewo genealogiczne rodziny Sibilskich

Księga urodzeń stanu cywilnego gminy Godziesze

LPOsoba / ZwiazekDotyczyStronaWiarygodność
1Bijacik Agnieszka (*1824-01-02 - +1832-07-19)urodzeniaA 1824/001 CI Godzieszewysoka
2Całka Elżbieta (*1823-11-03 - +1824-10-08)urodzeniaA 1823/121 CI Godzieszewysoka
3Całka Jakub (*1814-07-24 - +1891-01-07)urodzeniaA 1814/056 CI Godziesześrednia
4Całka Jan (*1808-12-22 - +1814-01-27)urodzeniaA 1808/93 CI Godzieszewysoka
5Całka Julianna (*1822-04-12 - +)urodzeniaA 1822/053 CI Godzieszewysoka
6Całka Kazimierz (*1818-03-02 - +1878-08-07)urodzeniaA 1818/026 CI Godzieszewysoka
7Całka Marcin (*1824-10-17 - +1833-02-02)urodzeniaA 1824/125 CI Godzieszewysoka
8Całka Marianna (*1813-06-24 - +1813-07-11)urodzeniaA 1813/52 CI Godzieszeniska
9Całka Paweł (*1811-01-10 - +1814-01-14)urodzeniaA 1811/006 [150//1] CI Godzieszewysoka
10Całka Tomasz (*1809-12-09 - +1810-01-21)urodzeniaA 1809/88 [84/3] CI Godzieszewysoka
11Chodyła Marianna /Kupaj/ (*1812-06-28 - +)urodzeniaA 1812/053 CI Godziesześrednia
12Dzięcioł Andrzej (*1815-11-20 - +)urodzeniaA 1815/111 CI Godzieszewysoka
13Dzięcioł Franciszka /Pęczek/ (*1820-11-25 - +1857-05-24)urodzeniaA 1820/136 RC Godzieszewysoka
14Garcarek Sebastian (*1814-01-18 - +1862-08-08)urodzeniaA 1814/004a CI Godzieszewysoka
15Gilicka Katarzyna /Jankowska/ (*1817-10-07 - +1882-01-08)urodzeniaA 1817/106 CI Godzieszewysoka
16Judasz Bartłomiej (*1818-08-23 - +)urodzeniaA 1818/080 CI Godzieszewysoka
17Kałajak Franciszka /Kurzawa/ (*1810-09-28 - +1855-11-15)urodzeniaA 1810/045 CI Godzieszewysoka
18Kij Kazimierz (*1813-02-20 - +1856-02-25)urodzeniaA 1813/18 CI Godzieszewysoka
19Knap Józefa /Krymarys/ (*1817-04-04 - +1872-11-25)urodzeniaA 1817/046 CI Godziesześrednia
20Kulawinek Franciszka /Molka/ (*1808-09-26 - +1885-12-08)urodzeniaA 1808/31 CI Godzieszewysoka
21Nadarzycki Paweł (*1821-11-26 - +)urodzeniaA 1821/129 CI Godzieszewysoka
22Niziołek Maciej /Haderla/ (*1818-03-10 - +1853-04-11)urodzeniaA 1818/016 CI Godzieszewysoka
23Niziołek Marianna /Nawrocka/ (*1818-04-14 - +)urodzeniaA 1818/044b CI Godzieszewysoka
24Osłom Kazimierz (*1823-02-06 - +)urodzeniaA 1823/033 CI Godzieszewysoka
25Ratajczyk Agnieszka /Kusz/ (*1814-12-17 - +)urodzeniaA 1814/114 CI Godziesześrednia
26Ratajczyk Józef (*1818-03-11 - +1882-11-13)urodzeniaA 1818/036 CI Godzieszewysoka
27Rektor Scholastyna /Wojtynia/ (*1821-02-05 - +)urodzeniaA 1821/017 CI Godzieszewysoka
28Spławska Katarzyna /Słopień/ (*1817-10-29 - +1870-02-02)urodzeniaA 1817/114 CI Godzieszewysoka
29Spławski Józef (*1815-01-25 - +)urodzeniaA 1815/015 CI Godzieszewysoka
30Staszewska Agnieszka /Całka/ (*1820-01-18 - +)urodzeniaA 1820/005 CI Godzieszewysoka
31Walas Ludwik (*1814-07-01 - +1870-08-12)urodzeniaA 1814/048 CI Godzieszewysoka
32Woźniak Katarzyna /Molka/ (*1819-03-03 - +)urodzeniaA 1819/030 CI Godzieszewysoka
33Żarnecki Michał (*1814-09-01 - +1843-04-06)urodzeniaA 1814/071 CI Godzieszewysoka

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C